سرمربی برزیلی قایقرانی: کسب مدال برایم مهم است/ورزشکاران ایرانی را رصد کرده‌ام

سرمربی برزیلی قایقرانی: کسب مدال برایم مهم است/ورزشکاران ایرانی را رصد کرده‌ام

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پدرو سنا درباره حضور در ایران و هدایت تیم ملی آب‌های آرام کشورمان، عنوان کرد: خوشحالم که به ایران آمدم و امیدوارم که نتایج خوبی برای ایران کسب کنیم. ۲ روز است که ایران هستم و نتایج بچه‌ها را رصد می‌کنم بعد از آن روی اصلاح تکنیک بچه‌ها کار می‌کنیم.

سرمربی برزیلی تیم ملی آب‌های آرام کشورمان، خاطرنشان کرد: امروز فرصت رفتن به داخل آب و تمرین را داشتیم و در فرصت کوتاهی که داشتم که شرایط را رصد کردم. بچه‌ها راجع به مسائل تکنیکی باهوش هستند و این خیلی مهم است که بچه‌ها سخت کار می‌کنند، باهوش باشند و همه چیز را بگیرند.

وی درباره زمان قراردادش برای همکاری با ایران و همین طور کسب مدال، تصریح کرد: من تا بازی‌های آسیایی قرارداد دارم. چون فرصت کوتاه است و فرصت زیادی نداریم پس باید خیلی سخت کار کنیم. من خیلی وقت‌ها سخت کار کردم و نتیجه هم گرفتم به همین موضوع باور دارم‌. برای ورزشکاران هم اگر سخت کار کنند، کسب نتیجه امکان پذیر است. من به آنها ایمان دارم و برای کسب مدال کار می‌کنم. مهمترین چیز این است ورزشکاران باور کنند می‌توانند مدال بگیرند. اگر ورزشکاران این را در ذهن خود باور کنند و در قلب خود داشته باشند، می‌توانند به این نقطه برسند.

پدرو درباره اینکه آیا برای اردوی برون مرزی شرط گذاشته‌اید، گفت: رئیس فدراسیون همیشه مرا حمایت کرده و این مهم است بچه‌ها باور کنند می‌توانیم به نتیجه برسیم چون وقت‌مان کم است. وقتی در مسابقات مختلف شرکت کنیم، می‌توانیم به مدال و مسابقات بعدی هم برسیم.
انتهای پیام/