روزهای مهم برای مدیران باشگاه آلومینیوم/ بررسی عملکرد منصوریان در کمیته فنی

روزهای مهم برای مدیران باشگاه آلومینیوم/ بررسی عملکرد منصوریان در کمیته فنی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، طی چند روز گذشته اعضای هیات مدیره باشگاه آلومینیوم اراک جلساتی را برای برنامه ریزی بهتر جهت حضور در فصل جدید لیگ برتر برگزار کردند.


یکی از مهمترین اتفاقات در باشگاه اراکی، بازگشت حمید محرابی مدیرعامل سابق به عنوان عضو جدید بود تا ترکیب هیات مدیره کامل شود.


پس از این اتفاق، این صحبت مطرح شد که ممکن است مدیرعامل باشگاه هم تغییر کند اما این مساله فعلا رنگ و بویی جدی ندارد. با این حال، هیات مدیره شرکت ایرالکو این موضوع را بررسی می‌کند و اگر نیاز به تغییر مدیرعامل باشد، تصمیم نهایی را اعلام خواهد کرد.


در کنار این موضوع، مدیران آلومینیوم به فعالیت ادامه می‌دهند و در حال برنامه ریزی آماده سازی تیم برای حضوری بهتر در لیگ بیست و یکم هستند. به همین خاطر طی چند روز اخیر بحث ادامه همکاری با علیرضا منصوریان مطرح شد و حتی شایعاتی در مورد چند گزینه به عنوان جانشین او روی نیمکت آلومینیوم هم به وجود آمد اما هیات مدیره فعلا تصمیمی در خصوص قطع همکاری با منصوریان و انتخاب سرمربی جدید نگرفته و با گزینه‌ای هم مذاکره نکرده است.


قرار است سرمربی آلومینیوم توضیحات لازم را در دفاع از عملکرد و حضورش روی نیمکت تیم به کمیته فنی ارائه کند و پس از جمع بندی این کمیته، تصمیم نهایی در خصوص کادر فنی اعلام خواهد شد.


مدیران آلومینیوم قصد دارند هفته آینده و پس از بررسی توضیحات منصوریان در کمیته فنی، تصمیم نهایی را در خصوص ابقا و ادامه همکاری با او یا بررسی گزینه‌های دیگر اعلام کنند.


انتهای پیام/