حلالی: پرسپولیس دربی را ببرد با یک تیر 2 نشان می‌زند/گل محمدی برای این بازی انگیزه دارد

حلالی: پرسپولیس دربی را ببرد با یک تیر 2 نشان می‌زند/گل محمدی برای این بازی انگیزه دارد

اسماعیل حلالی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره رویارویی پرسپولیس و استقلال در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: پرسپولیس تیم فوق العاده‌ای است که برای قهرمانی در این مسابقات آمادگی بازی با هر تیمی را دارد. هیچ مشکلی هم برای دیدار با استقلال ندارد اما به این دلیل که شاکله اصلی تیم ملی از پرسپولیس است، امیدواریم این تیم هم فردا بتواند عراق را شکست بدهد تا بازیکنان با روحیه خوبی در ادامه لیگ برتر و جام حذفی شرکت کنند.


وی افزود: البته پیش‌بینی خودم این بود پرسپولیس و استقلال در مرحله نیمه نهایی به مصاف هم بروند اما به هرحال قرعه کشی است. از طرفی پرسپولیس با بردن این مسابقه می‌تواند با یک تیر، دو نشان بزند. هم استقلال که از مدعیان جام است از دور خارج کند و هم خودش به مرحله بعدی برود.


پیشکسوت پرسپولیس با اشاره به شکست این تیم مقابل استقلال در ضربات پنالتی نیمه نهایی جام حذفی سال گذشته خاطرنشان کرد: انگیزه‌ای که امسال پرسپولیس دارد سال گذشته نداشت و شرایط نسبت به قبل فرق کرده است. سال گذشته پرسپولیس پس از مسجل شدن قهرمانی‌اش در لیگ برتر در جام حذفی به مصاف استقلال رفت اما امسال در شرایطی مقابل این تیم قرار می‌گیرد که در کورس قهرمانی لیگ برتر رقابت می‌کند. تا زمان برگزاری دربی با وجود مدعی بودن پرسپولیس در سه جام، در هیچ یک از آنها قهرمانی‌اش را قطعی نکرده و به همین دلیل مقابل استقلال سخت تلاش می‌کند.


حلالی درباره انگیزه های یحیی گل‌محمدی برای جبران ناکامی‌هایش در جام حذفی با پرسپولیس توضیح داد: سال قبل پرسپولیس در ضربات پنالتی مغلوب استقلال شد و دوره قبلی هم که گل‌محمدی سرمربی این تیم بود باز هم در ضربات پنالتی مقابل سپاهان شکست خورد و قهرمانی را از دست داد. به همین دلیل اکنون یحیی انگیزه زیادی دارد در جام حذفی هم با پرسپولیس به موفقیت برسد و جام ببرد. 


وی اضافه کرد: پرسپولیس اکنون تیم خوبی هم دارد. در همین مسابقات اخیر تیم ملی کشورمان هم مشخص شد بازیکنان پرسپولیس چه مقدار باکیفیت هستند و در تیم ملی هم به بهترین شکل کار می‌کنند. اگر ترکیب اصلی پرسپولیس را مقابل تیم‌هایی مثل هنگ‌کنگ، کامبوج و بحرین به کار می‌گرفتیم هم این نتایج را می‌گرفتیم زیرا این تیم بازیکنان قابلی دارد و هماهنگ است. امیدوارم پرسپولیس در هر چهار جام به قهرمانی برسد.


انتهای پیام/