واکنش استاندار به کناره‌گیری تیم هندبال فرازبام/ کلانتری: تا حد توانم به این تیم کمک خواهم کرد

واکنش استاندار به کناره‌گیری تیم هندبال فرازبام/ کلانتری: تا حد توانم به این تیم کمک خواهم کرد

حسین کلانتری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد کنار‌ه‌گیری تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت از رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: خودم شخصاً این تیم را همراهی کردم و به آنها لوح تقدیر دادم و در کنارشان بودم. قبل از شروع مسابقات جلسه‌ای به آنها داشتم و با نفرات تیم صحبت کردم. به همراه مدیر تیم فرازبام به تهران آمدم و با رئیس فدراسیون هم دیدار داشتم. 


وی ادامه داد: آنها مشکلاتی داشتند و من هم به سهم خودم موضوعات را پیگیری کردم. این تیم مربوط به بخش خصوصی است، اما با این حال نزد دکتر نورالله‌زاده رفتم و تا سقف 2 میلیارد تومان از صندوق مهر امید تسهیلات قرض‌الحسنه خرید وسیله نقلیه برای این تیم فراهم کردم. با این حال می‌توان گفت که ما با مسئولان این تیم همکاری نکرده‌ایم؟ ممکن است مسئولان این تیم انتظارات خاصی داشته باشند که باید آنها را مطرح کنند.


استاندار کهگیلویه‌ و بویراحمد خاطرنشان کرد: خدا شاهد است که من تمام اعضای این تیم را دوست دارم و ارتباط خوبی با آنها دارم. در تمام مراحل، قبل و بعد از مسابقات من در کنار آنها بودم و همراهی‌شان کردم. کار استاندار این نیست که برای تیم خصوصی تسهیلات بگیرد، اما من این موضوع را هم دنبال کردم، چون اعتقاد دارم شرایط استانی ما به گونه‌ای است که باید به این موضوعات هم توجه کرد. 


کلانتری با تمجید از عملکرد تیم فرازبام خائیز دهدشت در سال‌های اخیر، تصریح کرد: من هم به این تیم افتخار می‌کنم و کنار اعضای کادر فنی و بازیکنان این تیم هستم. حتماً شرایط تیم فرازبام برایم مهم بوده که چنین اقداماتی برای آنها انجام دادم. من در زندگی‌ام فقط یک قول می‌دهم و آن هم این است که در زندگی‌ام تا جایی که می‌توانم تلاش می‌کنم. این وظیفه من است و وقتی مسئولیتی را پذیرفته‌ایم باید به وظایف خود عمل کنیم.


وی در پاسخ به این سوال که آیا قول می‌دهید این تیم را در لیگ برتر هندبال نگه دارید یا خیر، اظهار داشت: مگر من مدیر یا مربی تیم هستم که قول ماندن این تیم در لیگ برتر را بدهم؟ یقین داشته باشید که تا حد توانم به تیم فرازبام کمک خواهم کرد، چون این کار وظیفه‌ام است. ما تیم‌های ورزشی مختلفی داریم که باید به تمام آنها توجه کنیم. من حتی برای وضعیت جهانفکریان، وزنه‌بردارمان با صالحی‌امیری و رئیس فدراسیون صحبت کردم تا شرایط حضورش در المپیک فراهم شود، اما چون دستش را بدموقع عمل کرده بود این موضوع به سرانجام نرسید.


استاندار کهگیلویه‌ و بویراحمد خاطرنشان کرد: من خودم در جوانی ورزشکار بودم و خاک تشک خورده‌ام و ورزشکاران را به خوبی درک می‌کنم. هر چه بتوانم برای آنها مایه خواهم گذاشت. گاهی ممکن است موضوعات دیگری مطرح شود که در توان من نباشد. ما استان برخورداری نیستیم؛ در کدام استان یک استاندار اینقدر به دنبال یک تیم می‌دود؟ ممکن است من از شما مبلغی را درخواست کنم، اما کل دارایی شما تنها 10درصدِ خواسته من است، با این شرایط شاید نتوانید خواسته مرا تمام و کمال اجابت کنید. 


کلانتری افزود: حالا هم می‌گویم که هرچه در توانم باشد برای تیم هندبال فرازبام و سایر رشته‌ها به کار خواهم گرفت. وظیفه خودم می‌دانم توقعاتی که در حد توان‌مان است را برآورده کنیم. باید سیاست مسئولان تیم را هم بدانم. بدون اینکه منتی بگذاریم، وظیفه داریم تا به ورزشکاران استانی کمک کنیم. 


انتهای پیام/