گزارش تمرین استقلال| سرماخوردگی عجیب قائدی و مظاهری/مرور برنامه‌های تاکتیکی در چمن مصنوعی+تصاویر

گزارش تمرین استقلال| سرماخوردگی عجیب قائدی و مظاهری/مرور برنامه‌های تاکتیکی در چمن مصنوعی+تصاویر

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تمرین امروز(جمعه) تیم فوتبال استقلال از ساعت 11:30 در زمین کمپ تیم‌های ملی فوتبال برگزار شد. آبی پوشان در این فصل در ورزشگاه آزادی، ورزشگاه غدیر، نفت تهرانسر، مجموعه انقلاب و اکباتان تمرینات خود را برگزار کردند که این همه تغییر محل تمرین عجیب به نظر می‌رسد. تمرین امروز با توجه به اینکه آبی پوشان در دیدار آینده باید در رفسنجان در زمین چمن مصنوعی به میدان بروند، در چمن مصنوعی کمپ تیم های ملی برگزار شد.


* پیش از شروع تمرین محمود فکری در خصوص تعویق بازی این تیم و برنامه آماده سازی آبی پوشان تا بازی با مس رفسنجان به صحبت پرداخت.


image


* رشید مظاهری، مهدی قائدی و عارف غلامی 3 غایب تمرین امروز استقلال بودند. در شرایطی که طی روزهای اخیر عنوان شد مظاهری به دلیل کمرد درد در تمرینات شرکت نمی‌کند اما روز گذشته سایت این باشگاه خبر داد که مظاهری سرماخورده است. از طرف دیگر مهدی قائدی بعد از 25 بهمن ماه دیگر در تمرینات این تیم شرکت نکرده و ظاهرا سرماخوردگی وی کمی طولانی شده است. عارف غلامی نیز دیگر بازیکنی است که گفته می‌شود او نیز سرماخورده و این بازیکن هم امروز در تمرین تیمش حضور نداشت.


*سیاوش یزدانی که او هم دچار سرماخوردگی شده است در تمرین امروز حضور داشت اما بعد از دقایقی محل تمرین را ترک کرد.


* تمرین امروز با گرم کردن و پاسکاری آغاز و با فوتبال درون تیمی و تمرینات اختصاصی برای مهاجمان به پایان رسید.


image


*تیم فوتبال استقلال روز یازدهم اسفندماه به مصاف مس رفسنجان می‌رود.


انتهای پیام/