تفاوت پاسور لهستان با شاگردان آلکنو/ دژیزگا با چشمان اشک‌بار: وظیفه‌ام است که مصاحبه کنم +فیلم

تفاوت پاسور لهستان با شاگردان آلکنو/ دژیزگا با چشمان اشک‌بار: وظیفه‌ام است که مصاحبه کنم +فیلم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فابیان دژیزگا، پاسور تیم ملی والیبال لهستان پس از شکست مقابل فرانسه و حذف از رقابت‌های المپیک توکیو با چشمانی اشک‌بار مقابل خبرنگاران قرار گرفت و اظهار داشت: ما تمام تلاش خود را به کار گرفتیم، اما در نهایت خود و خانواده‌مان را ناامید کردیم.


وی ادامه داد: من دوست دارم هرچه زودتر به رختکن بروم، اما به همه احترام می‌گذارم و این وظیفه من است که جلوی دوربین بایستم و مصاحبه کنم. ما از شکست‌مان خیلی متاسف هستیم. تمام اعضای کادر فنی و بازیکنان به خوبی کارهای خود را انجام دادند، اما در نهایت بازنده شدیم.

پاسور لهستان در شرایطی با چشمانی اشک‌بار این صحبت‌ها را مطرح کرد که در پایان دیدار تیم‌های ملی والیبال کشورمان و ژاپن که با شکست شاگردان آلکنو و حذف آنها از المپیک همراه بود هیچ کدام از بازیکنان تیم ملی والیبال کشورمان حاضر به مصاحبه در میکسدزون نشدند.


آنها در تمام بازی‌های خود هم رفتار مشابهی داشتند، اما تندروان مربی تیم ملی دلیل این رفتار بازیکنان تیم ملی را خواسته کادرفنی اعلام کرد و گفت بعد از بازی با لهستان آلکنو از آنها خواست صحبتی نکنند تا تمرکزشان حفظ شود!


انتهای پیام/