نتایج رقابت‌های کامپوند بانوان و ریکرو و کامپوند مردان در لیگ برتر اعلام شد

نتایج رقابت‌های کامپوند بانوان و ریکرو و کامپوند مردان در لیگ برتر اعلام شد

به گزارش ایسنا، در پایان هفته سوم و چهارم لیگ کامپوند بانوان و هفته پنجم و ششم لیگ کامپوند و ریکرو مردان که در سایت تیروکمان برگزار شد، نتایج تیم های لیگ برتر مشخص شد.


در هفته سوم کامپوند بانوان؛ سهند تبریز ۴ بر یک مس کرمان را شکست داد، آکادمی راد ۵ بر صفر مغلوب هیات استان مرکزی شد و هیلان ۵ بر صفر هیات استان فارس را شکست داد. 


در هفته چهارم نیز سهند تبریز ۵ بر صفر مغلوب هیات استان مرکزی شد، ایران آرچرز ۵ بر صفر برابر مس کرمان به برتری رسید و هیلان ۴ بر یک آکادمی راد را شکست داد.


در ادامه این رقابتها و در هفته پنجم کامپوند مردان؛ هیات استان مرکزی ۳ بر ۲ مغلوب هیات استان کرمان شد، سهند تبریز ۴ بر یک آکادمی راد را شکست داد، هیات استان قزوین ۴ بر یک برابر آلفا به پیروزی رسید، سپاهان ۳ بر ۲ ناجا را شکست داد و نفت امیدیه ۵ بر صفر برابر مرال به برتری رسید.


در هفته ششم این رقابتها نیز هیات استان مرکزی  ۳ بر ۲ برابر سهند تبریز به برتری رسید، هیات استان قزوین ۵ بر صفر هیات استان کرمان را شکست داد، سپاهان ۵ بر صفر برابر آکادمی راد به برتری رسید، هیلان نیز ۵ بر صفر آلفا را شکست داد و مرال ۴ بر یک برابر ناجا به پیروزی رسید.


در هفته پنجم ریکرو مردان؛ آکادمی استعدادیابی تبریز ۴ بر یک دانشگاه آزاد اسلامی را شکست داد، تیرانا ۴ بر یک برابر ناجا به برتری رسید، هیات استان مرکزی ۴ بر یک هیات استان مرکزی را شکست داد، کارن آرچری ۳ بر ۲ سهند تبریز را مغلوب خود کرد، شرکت سبلان پارچه اردبیل ۴ بر یک انجمن اوتیسم ایران را شکست داد و نفت امیدیه ۳ بر ۲ کشت و صنعت پارس مغان را شکست داد.


در هفته ششم ریکرو مردان نیز تیرانا ۴ بر یک آکادمی استعدادیابی تبریز را شکست داد، هیات استان مرکزی ۴ بر یک برابر دانشگاه آزاد اسلامی به برتری رسید و کارن آرچری ۵ بر صفر برابر ناجا پیروز شد، سپاهان ۴ بر یک آکادمی راد را شکست داد، انجمن اوتیسم ایران ۳ بر ۲ برابر سهند تبریز به برتری رسید و شرکت سبلان پارچه اردبیل ۳ بر ۲ کشت و صنعت پارس مغان را شکست داد.انتهای پیام