توکلی:تساوی با پرسپولیس از نتایج ضعیف ما بود/نباید با صحبت کردن فشار را روی داوران زیاد کنیم

توکلی:تساوی با پرسپولیس از نتایج ضعیف ما بود/نباید با صحبت کردن فشار را روی داوران زیاد کنیم

شاهین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد برد 3 بر صفر مس رفسنجان مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی خیلی سنگینی بود. ذوب‌آهن یکی از تیم‌های خیلی خوب ایران است. برنامه ما این بود که حتماً برنده و به صدر جدول نزدیک‌تر شویم. خدا را شکر گل اول را زود زدیم که کارمان را راحت کرد.


وی افزود: ما برای برد به زمین رفته بودیم اما شخصیت تیم ما به گونه‌ای است که اگر گل اول را بزنیم برای زدن گل‌های بعد تلاش می‌کنیم. اینطور نیست که بعد از یک گل عقب بنشینیم و از دروازه محافظت کنیم. در بازی با نفت مسجدسلیمان و هوادار هم اگر از موقعیت‌های‌مان استفاده می‌کردیم چنین نتیجه‌ای می‌گرفتیم.


مدافع تیم فوتبال مس رفسنجان در مورد داوری مسابقه که مورد اعتراض ذوب‌آهن قرار گرفته بود و حتی بیانیه‌ای هم در این مورد منتشر شد، گفت: در مورد پنالتی ما که اصلاً جای بحث نداشت و درست بود. یکی از بهترین داوری‌های لیگ را شاهد بودیم. او خیلی خوب سوت زد و با تمام فشارهایی که ذوب‌آهن به وجود آورد نظرش عوض نشد. این درست نیست که با صحبت کردن فشار را روی داوران زیاد کنیم. این اتفاقات بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان و همین‌طور هوادار هم افتاد. من خودم از افرادی هستم که معتقدم باید VAR به فوتبال ایران بیاید تا حقی از تیمی ضایع نشود اما این رفتارها منطقی نیست. 


توکلی در مورد اینکه مس رفسنجان در چند هفته اول نتایج خوبی نگرفت اما اکنون پس از دو مساوی خوب مقابل آلومینیوم و پرسپولیس، در سه بازی با کلین‌شیت برنده شده، عنوان کرد: در تیم ما تغییرات زیاد بود و بازیکنان جدیدی اضافه شدند. به همین خاطر برای هماهنگی به زمان نیاز داشتیم. پیش فصل خوبی داشتیم اما بازی‌های دوستانه ما زیاد نبود بنابراین هماهنگی لازم ایجاد نشد. با این حال هرچه پیش رفتیم به هارمونی بهتر و بیشتری رسیدیم.


وی تصریح کرد: به نظر من مقابل آلومینیوم و پرسپولیس هم باید برنده می‌شدیم. این دو تساوی از نتایج ضعیف ما بود. مقابل پرسپولیس گل اول را زدیم اما روی عدم تمرکز گل خوردیم. الان روند رو به جلویی داریم و تلاش می‌کنیم که آن را ادامه بدهیم. مس رفسنجان امسال یکی از تیم‌های با شخصیت لیگ برتر خواهد بود.


مدافع تیم فوتبال مس رفسنجان در مورد بازی با تراکتور در هفته نهم و همچنین مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: تراکتور تیمی بزرگ و قابل احترام است و این بازی همیشه سختی‌های خاص خودش را دارد. درست است شرایط تراکتور آنطور که باید نیست اما کار سختی داریم. ما محکوم به برد هستیم و برای‌مان فرقی ندارد مقابل چه تیمی قرار می‌گیریم. باید سه امتیاز این بازی را بگیریم تا روند خوبمان حفظ شود. در جام حذفی هم هدف داریم. این تورنمنت در واقع یک میانبر است و می‌توان با 5-4 بازی به موفقیت رسید.کارمان در تبریز سخت است. حریف قدرتمند و محترمی داریم اما برای پیروزی و صعود به مرحله هدف برنامه ریزی کرده‌ایم.


انتهای پیام/