شرایط راضی کننده فرنگی کاران ناشنوا برای شرکت در جهانی ترکیه

شرایط راضی کننده فرنگی کاران ناشنوا برای شرکت در جهانی ترکیه

جمشید خیرآبادی در گفت و گو با ایسنا، روند آماده سازی کشتی گیران فرنگی کار را برای شرکت در جهانی ترکیه نسبت به گذشته بسیار مطلوب ارزیابی کرد و افزود: با تلاش کادر فنی، کشتی گیران فرنگی کار اعزامی به ترکیه نسبت به گذشته در شرایط آمادگی خوبی قرار دارند و روند رو رشد است.


وی در پاسخ به این پرسش که چقدر نسبت به حریفان جهانی شناخت دارید، گفت: این تیم چون ۲ سال است در هیچ تورنمنت برون مرزی حضور نداشته، شناختی نسبت به وضعیت سایر تیم های شرکت کننده در جهانی نداریم و در حقیقت با دست خالی در مسابقات جهانی شرکت خواهیم کرد.


 خیرآبادی پیرامون این پرسش که چقدر امید به کسب سکو در جهانی ترکیه دارید، اظهار کرد: چون شناختی نسبت به تیم ها نداریم، پیش بینی کسب سکو در جهانی ترکیه کار سختی است، اما با آمادگی خوبی که کشتی گیران دارند به دنبال کسب بهترین نتیجه در ترکیه هستیم.


وی یکی از دغدغه های اصلی کشتی گیران را عدم تزریق واکسن کرونا عنوان کرد و افزود: امیدوارم واکسن کرونا زودتر تزریق شود تا کشتی گیران و کادر فنی بدون استرس و دغدغه راهی مسابقات جهانی ترکیه شوند.


خیرآبادی در پایان زمان برگزاری مسابقات جهانی کشتی فرنگی ناشنوایان در رده سنی جوانان و بزرگسالان را ۱۲ تیر در استانبول عنوان کرد.


انتهای پیام