عزیزی‌خادم: وزیر ورزش به درستی اعلام کرد که محدودیت مالی برای تیم ملی وجود ندارد

عزیزی‌خادم: وزیر ورزش به درستی اعلام کرد که محدودیت مالی برای تیم ملی وجود ندارد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، شهاب‌الدین عزیزی خادم در حاشیه تمرین امروز تیم ملی اظهار داشت:به وزیر ورزش خوش آمد می‌گویم که این مسیر طولانی را با تراکم کاری که داشت برای خداقوت به تیم ملی به جزیره کیش آمد. تیم ملی متعلق به هیچ دولت و جناحی نیست. برای همه است. نگاهمان نگاه همکاری است. در فضای موجود اختلافات کمرنگ است. همگرایی به وجود آمده و همه در کنار هم هستیم. با مساعدت سازمان مدیریت برنامه و بودجه و با پیگیرهای وزیر ورزش، ۲۰میلیاردتومان و در دو روز آینده قرار شده ۱۰ میلیاردتومان واریز شود. وزیر ورزش به درستی اعلام کرد که محدودیت مالی ‌ندارد.


وی افزود: صعود تیم ملی و خوشحالی مردم برای ما مهم است، منافع ملی هم برای ما مهم است. همه در یک آوردگاه و بزنگاه سخت تاریخی هستیم. امیدمان به خدا است که در این شرایط سخت همه در کنار هم هستیم. وزیر ورزش به همراه قاضی زاده هاشمی و فروردین  به نمایندگی از مجلس آمدند. کمتر مواقعی را داشتیم که این همگرایی بین مجلس و دولت و ارکان کشور، فدراسیون فوتبال و رسانه‌ها کنار هم باشند. وزیر ورزش از امضای تفاهم نامه با منطقه آزاد کیش خوشحال بود. کار بسیار مهم و موثری برای آینده تیم‌های ملی است. همانطور که اشاره شد، 20 میلیارد تومان برای بحث شروع عملیات اجرایی تخصیص دادند.


رئیس فدراسیون فوتبال در مورد امضای تفاهم نامه برای احداث کمپ تیم‌های ملی در جزیره کیش، تصریح کرد: حضور تیم ملی در آستانه بازی‌های مقدماتی جام جهانی به حضور موثرتری هم وابسته شده، یک حضور مهم دیگر هم رقم خورده و آن بحث نگاه توسعه‌ای است. جایی که خلاء بسیار مهمی بوده، ما بارها با تیم های عربی یا حوزه خلیج فارس بازی داریم. بازی‌های مقدماتی که همیشه در رده‌های مختلف داریم، این خلاء احساس شد. به خوبی، هم سازمان منطقه آزاد کیش، هم وزیر ورزش، هم دوستان عزیزم در فدراسیون فوتبال و من به عنوان عضو کوچکی از جامعه فوتبال، در خدمت همه هستیم تا این کار بزرگ و تاریخی را رقم برنیم.


وی افزود: این یک نقطه عطف تاریخی است. اولین بار و مهمترین کاری است که در راستای توسعه فوتبال کشور انجام می‌شود. برای آینده فوتبال واقعا بسیار خوشحالم. امروز این تفاهم نامه امضا شد. امیدوارم هفته آینده انعقاد رسمی قرارداد آن را داشته باشیم. امروز هم قاضی‌زاده و فروردین به نمایندگی از مجلس حضور داشتند و حمایت کردند. از آن‌ها تشکر می‌کنیم.
عزیزی خادم افزود: از حضور مسعود سلطانی‌فر و کمک هایش به فدراسیون فوتبال در این مدت تشکر می‌کنیم. این کمک‌ها ادامه خواهد داشت. هم در بخش کمک‌های مالی به فدراسیون فوتبال و هم در راستای بحث توسعه‌ای، از سلطانی‌فر و نوبخت تشکر می‌کنم. از حضور تک تک خبرنگاران که با مشقت و سختی این مسیر را آمدند، صادقانه تشکر می‌کنم.


انتهای پیام/