جلد زیبای گاردین در واکنش به تساوی انگلیس-اسکاتلند/ دریاچه سه‌شیرها خشکِ خشک است +تصاویر

جلد زیبای گاردین در واکنش به تساوی انگلیس-اسکاتلند/ دریاچه سه‌شیرها خشکِ خشک است +تصاویر

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته در چارچوب هفته دوم رقابت های یورو 2020، تیم ملی انگلیس در مصاف با تیم ملی اسکاتلند به تساوی بدون گل رسید و نتوانست مقابل رقیب دیرینه خود به برد دست پیدا کند.


مطبوعات انگلیسی پس از نمایش ناامیدکننده سه‌شیرها در خط تهاجمی به انتقاد از مهاجمان ساوت‌گیت پرداختند و از عملکرد ضعیف هری کین نوشتند.


در گزارش زیر به صورت خلاصه واکنش مطبوعات بریتانیا به تساوی انگلیس مقابل اسکاتلند را مشاهده کنید:


گاردین با تیتر کین هم نتوانست از عملکرد ضعیف کاپیتان تیم ملی انگلیس نوشت. گاردین نوشت که گریلیش باید در ابتدا در ترکیب سه‌شیرها قرار گیرد.


image


گاردین در جلد دیگر ورزشی خود در چاپ امروز «دیوار آبی» را به نمایش گذاشت و از عملکرد فوق العاده اسکاتلند در خط دفاعی نوشت.


image


image


سان با تیتر «انگلیس و اسکاتلند را نمی‌توان از هم جدا کرد» از تساوی این 2 تیم نوشت و با کنایه از جریانات سیاسی این 2 کشور از برابر بودن در فوتبال نوشت.


image


میرر با تیتر «دریاچه مُرده» از بی ایده بودن تیم ساوت‌گیت مقابل اسکاتلند نوشت و مدعی شد که سه شیرها برای کسب عنوان قهرمانی نیازمند قدرت بیشتری خواهند بود و سرمربی سه شیرها باید ایده‌های متنوع‌تری را اجرایی کند.


image


دیلی اکسپرس با بازی با کلمه زیبا نوشت که این بازی به قدری ضعیف کرد که باید آن را «هو» کرد. اکسپرس نوشت که سه شیرها با قدرت اسکاتلند رام شدند.


image


تلگراف با تیتر «دردِ کین» از عملکرد ضعیف کاپیتان تیم ملی انگلیس صحبت کرد و نوشت او دوباره ناامیدکننده بود و به هنگام تعویض با سر و صدای طرفداران مواجه شد.


image


دیلی میل با تیتر «انگلیس صاف افتاد زمین» و با انتشار عکسی از به زمین افتادن هری کین از ضعف شدید تیم ملی صحبت کرد. میل نوشت ساوت‌گیت به بن بست خورد و در مقابل اسکاتلند نتوانست هیچ کاری انجام دهد.


image


روزنامه اسکاتسمن اسکاتلند با تیتر «شکوه برای اسکاتلند با کسب امتیاز» از تساوی ارزشمند شاگردان کلارک مقابل سه شیرها نوشت.


image


دیلی رکورد چاپ اسکاتلند با تیتر «غرور ملت» از نمایش درخشان اسکاتیش‌ها تمجید کرد و نوشت که شانس صعود زنده ماند و شاگردان استیو کلارک باید در بازی پایانی مقابل کرواسی نمایش برتری از خود به ثبت رسانند.


image


 


انتهای پیام/