آیت‌الله رئیسی می‌تواند دولت اربعینی تشکیل دهد

آیت‌الله رئیسی می‌تواند دولت اربعینی تشکیل دهد

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری فارس، ستاد جامعه فعالان اربعینی کشور حامیان آیت‌الله رئیسی بیانیه‌ای صادر کرد.


متن این بیانیه به شرح زیر است:


باسمه تعالی


انقلاب اسلامی ایران امروز شجره­‌ طیبه‌ای است که با «هدایت الهی و قلب نورانی و اندیشه‌ی بزرگ امام خمینی (ره)» غرس و به دستان مبارک ولایت و جانشین بر حق آن عزیز سفرکرده، تحت توجهات حضرت ولی­عصر(عج) آبیاری و بالنده شده است و در سایه‌سار این موجودیت مبارک؛ گویی خداوند در اوج بدمستی­‌های شجه­ خبیثه­ طاغوت‌ها و عصیان‌گران مرحله‌­ای دیگر از تام شدن نور خود را برای برنامه­‌های الهی پیش‌روی بشریت به منصه بروز و ظهور رسانیده است. در مسیر نورانی تبعیت از ولایت‌الله و تحقق «یُخرِجُهُم مِنَ الظُّلُماتِ إِلَى النّورِ»، اینک ماییم و رسالت بندگی، عبد بودنی از جنس «عِبَاداً لَنا»، عبد بودنی در حریم مولا و ولایت، و بنده در حریم مولا، همچون گلی است در تبعیت محضِ خواستِ ولی ...


امروز شناختِ فضا، جریان­‌های صحیح و قرار گرفتن در بستری که علیرغم تمامی محدودیت‌­ها و دشمنی‌­هایی که اراده اطفاء نور حق را نموده‌­اند؛ وظیفه‌ایست بر دوش یکایک فرزندان و رهروان ولایت ...


انقلابی که مقصد و آرمان آن ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عُظمی‌ ارواحنافداه است، اهدافش خلاصه در فعلِ حاضر و مقید به زمان حال نمی‌­شود. تمام جهت‌گیری‌هایش به سمت آن غایت القصوی است هر لحظه و هر خدمتی در این راستا ارزش پیدا می­‌کند و هر معروفی خارج از این راستا، هرچند معروف است اما قیمتش و فعلش «جَهد فینَا» نیست، زیرا هر چیز و همه ‌کس برای مهدی‌(عج) و به‌سوی مهدی(عج) در این نظام هستی صاحب قیمت و ارزش‌اند که نظام هستی مقید به امام‌(ع) است. هر فعل و ساختار و موجودیتی آن زمانی صاحب قیمت می ­شوند که ایران را بلکه عالم را حریم امام زمان‌(عج) و ولایت بدانند و نسبت خویش را با ایشان بدرستی شناخته و در این عرصه بندگی و خدمت نماید.


شکل گیری قسوره تمدنی اربعین که به تبعه نصرت­­‌ها و فتوحات الهی انقلاب اسلامی به عنوان آیت عظمای الهی در پیش رویمان قرار داده شده است؛ ان شاءالله طلیعه‌­ای است به سمت جامه عمل پوشانیدن به آیات الهی کَأَنَّهُمْ حُمُرٌ مُسْتَنْفِرَةٌ فَرَّتْ مِنْ قَسْوَرَةٍ [3](مانند گوره خرانی رمنده از حملهی شیر)  در موضوع نابودی اسراییل و اسراییلیان جنایتکار که وعده تحقق نزدیک آن از قول ولی مورد تایید امام عالم(عج) بارها مورد اشاره قرار گرفته است. جریانات عظیم اربعینی که از امام (ع) ، به سمت امام(ع) ، در نور امام (عج) و به میزبانی مادر مهربان امت(س) اوج گرفته است ظرفیتی بی نظیر و مبتنی بر ارزش­‌های متعالی و کرامت‌های انسانی است که ظرفیت الگوگیری و جریان سازی در جای جای آن به چشم می‌­خورد.


از این رو جمعی از فعالان اربعینی  با ایجاد «ستاد جامعه فعالان اربعینی کشور حامیان آیت الله رئیسی» با امید به شکل‌گیری دولت اربعینی به سمت نابودی اسرائیل، این ظرفیت را در شخص و دولت قویِ آینده­ آیت الله سیدابراهیم رئیسی یافته‌­اند که انشاالله در این مسیر و در این آرمان بزرگ گام­‌هایی اساسی برداشته و توفیقاتی عظیم را در فضای تبعیت محض از ولایت با اتکال به خدا بیابند.


این ستاد از همه جامعه اربعینی کشور دعوت به عمل می­‌آورد در جهت جامه عمل پوشانیدن به این آرمان بزرگ ما را در حمایت از آیت الله رئیسی و شکل‌­گیری دولت مردمی ایران قوی 1400 همراهی نمایند.


و من الله التوفیق


انتهای پیام/